25.01.2020 - Nakliye & Lojistik Portalı | Dış Ticaret Merkezi

Özyıldız Evden Eve Nakliyat

ADRES
Şehremini Mah. Ahmet Vefik Paşa Cad. No: 77/E Çapa FATİH / İSTANBUL
TELEFON
0212 529 01 06
FAKS
0212 586 42 11
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Sorunsuz bir taşınmanın rahatlığını siz de yaşayın.

Kaliteli, güvenli, doğru ve ekonomik çalışmanın rahatlığını bizimle yaşayacaksınız. Evden eve ve diğer taşımalara uygun olarak dizayn edilmiş araç filomuz, deneyimli ve uzman kadromuz, 1. sınıf marangoz ve ambalaj sistemimizle sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Biz ÖZYILDIZ EVDEN EVE NAKLİYAT grubu olarak eşyalarınızın sizin için değerli olduğunun bilincinde olup, eşyalarınızı en garantili şekilde yerine ulaştırmak için; sigorta, özel ambalaj malzemesi, koli ve kutu, elbise dolapları ne gerekiyorsa hepsini kullanıyor eşyalarınızı en güvenli  şekilde yerine ulaştırıyoruz.

Bizim, bu sektördeki en önemli farkımız; bütün işlerimizde kendimizin de mutlaka işimizin başında olmamızdır. Şirketimizde hiçbir yabancı personel olmayıp hepsi bizim çevremizden olan kişilerdir. Bu durum, hem işimizi güvenli bir şekilde yapmamızı sağlayıp hem de siz değerli müşterilerimizin bize olan güvenini arttırmaktadır.

1995 yılından bu yana sektörde faaliyette bulunan şirketimiz, ilk günlerinden itibaren yaptığı bütün işleri bitirmek için değil, işlerini en temiz bir şekilde yapmaya çalışıp bu günlere gelmiştir. Sizlerin sayesinde de bu yoluna devam edecektir.

Özyıldız Evden Eve Nakliyat Özyıldız Evden Eve Nakliyat Özyıldız Evden Eve Nakliyat Özyıldız Evden Eve Nakliyat Özyıldız Evden Eve Nakliyat
Özyıldız Evden Eve Nakliyat
Özyıldız Evden Eve Nakliyat
Özyıldız Evden Eve Nakliyat
Özyıldız Evden Eve Nakliyat
Özyıldız Evden Eve Nakliyat

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ