24.01.2020 - Nakliye & Lojistik Portalı | Dış Ticaret Merkezi

Google+ Nedir? Google+ Hesabı Açma ve Google+ Silme

Google+ Nedir? Google+ Hesabı Açma ve Google+ Silme

Google+ veya Google Plus ilgi odaklı çalışan ve Google Inc. sahipliğindeki bir sosyal platformudur. Google hem kendine bir sosyal ağ kurmak istemesi hem de tüm hizmetlerini birbirine bağlamak istemesi sonucunda Google+ projesini meydana getirmiştir. Diğer birçok sosyal ağın içerisinde barındırdığı özelliklere sahip olan Google+ oldukça büyük bir kitleye sahip sosyal ağların arasında yer alıyor.

Google+ Hesabı Açma

Kendinize bir Google+ hesabı edinebilmek için ilk önce bir Gmail hesabı sahibi olmak zorundasınız. Tüm ürünlerini birbirine bağlayan Google bu Gmail hesabı sayesinde size otomatik olarak bir Google+ hesabı oluşturmaktadır. Gmailhesabınızı oluşturduktan hemen sonra plus.google.com internet adresine girerek Google+ hesap profilinizi düzenlemeye ve hesabınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google+ Hesabı Silme

Google+ hesabınızı kullanmak istemiyorsanız hesabınızı birkaç dakikalık bir işlem sonucunda silerek Google+ hesabınızı tamamen yayından kaldırabilirsiniz. Google+ hesabınızı silmek için;

  1. Bilgisayarınız veya herhangi bir mobil cihaz içerisinden http://www.plus.google.com/downgrade adresine gidin.
  2. Hangi hesabınızın Google+ profilini sonlandıracaksanız o hesapla oturum açın.
  3. Bu sayfanın altındaki düğmeyi işaretleyin ve devam edin.
  4. Şimdi silmek istediğiniz ürünler köşesinden Google+’yı seçerek işleminizi sona erdirin.

Bu işlem sonrasında Google+ hesabınız tamamen silinmiş olacaktır. Ayrıca bu sayfa yardımıyla dilerseniz diğer Google servislerinde de yer alan profillerinizi kaldırabilirsiniz.

Kaynak: Nedir?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ